Lētas aviobiļetes uz Maļorku no Kauņas

Lētas aviobiļetes uz Maļorku no Kauņas, jaunākie aviobiļešu akciju piedāvājumi. Aviobiļetes lidojumiem uz Maļorku, Palmu, no Kauņas maksā 130 eiro turp-atpkaļ, ja biļetes pērkat vairākus mēnešus pirms lidojuma. Aviobiļetes kārtotas sākot ar tuvākajiem datumiem. Maļorka (Maljorka) ir lielākā sala kas pieder Spānijai Vidusjūrā. Maljorkas galvaspilsēta Palma de Maļorka, un tajā dzīvo aptuveni 870 tūkstoši iedzīvotāju. Maļorkā valda Vidusjūras klimats ar karstām un saulainām vasarām, un maigām vētrainām ziemām.

Kā pirkt lētas aviobiļetes uz Maļorku no Kauņas

Aviobiļeti iespējams apmaksāt ar kredītkarti, internetbanku, bankas pārvedumu, un skaidrā naudā ofisā Rīgā. Aviobiļetes pēc Jūsu izvēles iespējams saņemt e-pastā, pa pastu uz mājām, vai izdrukātu Rīgā. Šeit piedāvājam arī lēto aviokompāniju cenas – Ryanair, WizzAir, easyJet, airBaltic, Norwegian.

Kā rezervēt lētas aviobiļetes uz Maļorku no Kauņas internetā

Augšā lauciņā “No” sāciet rakstīt “Kauņa” un izvēlieties piedāvāto “Kauņa, Lithuania”.
Lauciņā “Uz” sāciet rakstīt “Palma” un izvēlieties no piedāvātajiem “Palma, PMI, Spain”. Lauciņos “Izlidošanas datums” un “Atgriešanās datums” kalendārā ielieciet vēlamos datumus. Spiediet pogu “Meklēt”, un gaidiet cenu rezultātus turp-atpakaļ lidojumam.
Cenu rezultātos izvēlieties atbilstošāko aviobiļetes cenu un spiediet “Pasūtīt”, un sekojiet norādījumiem. Beigās saņemsiet lidojumus uz Maļorku no Kauņas Jūsu e-pastā.

Lai pārbaudītu aviokompāniju akcijas un sameklētu visas lētās aviobiļetes uz Maļorku no Kauņas, regulāri apmeklējiet lidojumu lapu lētas aviobiļetes. Vai arī pārbaudiet biļetes tepat meklēšanas formā augšpusē.

Trapani dzīvo aptuveni septiņdesmit tūkstoši iedzīvotāju.

Lētas viesnīcas Maļorkā meklējiet sadaļā “Viesnīcas” (vairāki simti viesnīcu, sarakstu var kārtot pēc cenām, atsauksmēm, zvaigznēm, un papildus aprīkojuma – WiFi, parkings, SPA, mājdzīvniekiem, u.c.). Savukārt, caur “Airbnb” iespējams noīrēt villu, dzīvokli, vai istabu pa taisno no vietējiem iedzīvotājiem!