Reģistrācija lidojumam (online check-in)

Superbiletes.lv klientiem reģistrācija lidojumam (online check-in) ir bezmaksas pakalpojums. Instrukcija ar informāciju par reģistrēšanos lidojumam tiek automātiski nosūtīta uz norādīto e-pastu uzreiz pēc aviobiļešu apmaksas. Ja Jums nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mums.

Reģistrācija uz lidojumu caur interneta mājaslapu uzsākas vienu/divas dienas pirms izlidošanas. Iekāpšanas kartes (boarding pass) Jums tiks nosūtītas uz epastu, kas tika norādīts aviobiļešu rezervācijas laikā. Ja Jūs e-pastā neesat saņēmis iekāpšanas kartes mazāk nekā 2 dienas pirms lidojuma, tad pārbaudiet “surogātpastu”. Ja Jūs joprojām neredzat iekāpšanas kartes, lūdzu, sazinieties ar mums.

Ja Jūs iegādājaties aviobiļetes citā mājaslapā:

Jums ir jāgriežas uz Jūsu aviobiļešu aģentūru, lai noskaidrot, kā notiek reģistrācija lidojumam.

Ja Jūs iegādājaties aviobiļetes aviokompānijas mājaslapā:

Sekojiet lidojuma reģistrācijas instrukcijai, kura ir publicēta aviokompānijas mājaslapā.

Ja Jūs iegādājaties biļetes ryanair.com, wizzair.com, airbaltic.com, u.c. mājaslapās, tad mēs varam Jums palīdzēt reģistrēties lidojumam. Šis ir maksas pakalpojums. Superbiletes.lv klientiem reģistrēšanās lidojumam internetā uz jebkuru aviokompāniju ir bezmaksas.

Reģistrācija lidostā:

Reģistrēties lidojumam Jūs vienmēr varat arī lidostā, tomēr vairākas aviokompānijas iekasē maksu par reģistrāciju lidostā. Piemēram, tādas kā: Ryanair, Wizzair un airBaltic.