Airbnb

Airbnb piedāvā unikālas nakšņošanas vietas visā pasaulē!

Nu jau vairākus gadus Airbnb ir alternatīva parastajām viesnīcām. Šī portāla īpašība ir visas pasaules namīpašnieku piedāvājumi. Tur ir reģistrējušies gan dzīvokļu, gan māju, gan villu īpašnieki, kas ir ar mieru par labu cenu piedāvāt savu īpašumu tūristiem.

Saņemiet atlaidi nakšņošanai 23 EUR ar šo kuponu ja izmantosiet Airbnb pirmo reizi!

Meklējiet vietu nakšņošanai no reāliem cilvēkiem aptuveni 20 000 pilsētās, jeb 190 valstīs! Airbnb tagad piedāvā arī daudzus dzīvokļus, vai mājas, kaimiņu valstīs Lietuvā un Igaunijā.

Airbnb

Izmēģiniet Airbnb!

Apnikušas viesnīcas? Tad varat noīrēt istabu pašā Londonas centrā, vai villu ar baseinu Grieķijā, vai lētu studio tipa dzīvokli Ņujorkas centrā – viesnīcām ir alternatīva! To visu piedāvā Airbnb.

Tipisks piemērs: draugu kompānija dodas nedēļas ceļojumā uz Barselonu, lidojot kopā sešiem cilvēkiem dzīvošana viesnīcā būtu manāma summa. Pa to pašu naudu ir iespējams noīrēt uz septiņām dienām villu Vidusjūras tuvumā. Šādā Airbnb piedāvātā mājā būs gan baseins, gan visa nepieciešamā virtuves iekārta, internets ar wi-fi un vairumā gadījumu arī vieta jūsu nomas auto.

Airbnb tāpēc ir kļuvis tik populārs arī Latvijas tūrisma vietās, tagad caur Airbnb var nakšņot arī daudzos dzīvokļos Rīgā un citās pilsētās, kā arī meklēt izdevīgus piedāvājumus ceļojumiem pa Latvijas skaistākajām vietām.

Savukārt tradicionālo nakšņošanu lētākajos hoteļos meklējiet sadaļā viesnīcas.