Londona

Londona – aviobiļetes, sabiedriskais transports, viesnīcas, padomi. Lidojumi notiek ar Ryanair, Wizz Air, airBaltic, Norwegian, un citām aviokompānijām.

Londona

Aviobiļetes uz Londonu
Ātrākie lidojumi uz Londonu būs no Rīgas (aviobiļetes Rīga Londona). Lēti būs arī no Lietuvas pilsētām Kauņas (aviobiļetes Kauņa Londona) un Viļņas (aviobiļetes Viļņa Londona). Vēl iespējams lidot no Tallinas (aviobiļetes Tallina Londona).

No Lietuvas biļetes uz Londonu ir par daždesmit eiroem lētākas. Savukārt, no Tallinas bieži dabūnamas biļetes kad no Rīgas tās jau izpirktas.

Londonas lidostas
Londonā ir četras lielās lidostas – Hītrova, Gatvika, Lūtona, un Stansteda. Piemēram, Ryanair no Rīgas lido uz Londonas Stanstedas lidostu, kas ir aptuveni pusotras stundas brauciena attālumā no Londonas centra. Wizz Air, savukārt, no Rīgas lido uz Londonas Lūtonas lidostu.

Sabiedriskais transports Londonā
Londonā ir lielākā un vecākā metro sistēma pasaulē! Ar metro iespējams nokļūt gandrīz visur, ieskaitot pārsēšanos virszemes vilcienos vai autobusos, sabiedriskā transporta tīkls ir ērts. Naktī metro tiek slēgts.

Viesnīcas Londonā
Nakšņošanai vari meklēt viesnīcu Londonā – iespējams izvēlēties datumus, apskatīt apmeklētāju atsauksmes, atrašanās vietu kartē, un daudzas citas detaļas.

Par Londonu
Londona ir Lielbritānijas galvaspilsēta, kurā dzīvo vairāk nekā 8 miljoni iedzīvotāju. Tieši Londona ir visapmeklētākā pilsēta pasaulē, un tās lidostas apkalpo vislielāko pasažieru skaitu kopā ņemtas. Pilsētu dibināja romieši pirms aptuveni diviem tūkstošiem gadu. Klimats Londonā ir ar maigām ziemām un vēsām vasarām. Londonā, tāpat kā visā pārējā Lielbritānijā, valūta ir Britu mārciņa (GBP).