Jauns dzelzceļa maršruts Rīga – Kijeva

Posted On :

Vilciens no Rīgas uz Kijevu reizi nedēļā.

Šogad Latvijas Dzelzceļš sācis jaunu vilcienu maršrutu pasažieriem: Rīga – Viļņa – Minska – Kijeva. Reisi pašlaik notiek testa režīmā reizi nedēļā. LDz informē, ja šāds maršruts kļūs populārs, tad nākotnē to varētu attīstīt vēl vairāk. Biļešu cena vienā virzienā sākot no 72.53 EUR.

Tā kā vilciens iet cauri Baltkrievijai, tad pie vilciena biļešu cenas jāpieskaita aptuveni 25 eiro, jo būs nepieciešama Baltkrievijas “tranzīta vīza”. Divdesmit pieci eiro nodrošina divreizēju tranzītu cauri Baltkrievijai. Ukrainā vilciens piestās Kijevā, kopējais maršruta ilgums ir aptuveni divdesmit stundas.

Šo maršrutu var izmantot arī lai aizbrauktu ar vilcienu tikai līdz Viļņai, ļoti laba iespēja! Vilciena biļete uz Viļņu maksā sākot no 19.56 EUR

Vilciena biļetes uz Kijevas maršrutu jāpērk Rīgas, Daugavpils, Rēzeknes un Liepājas staciju starptautisko vilcienu biļešu kasēs. LDz sola, ka drīz to varēs izdarīt arī internetā.

Līdz 7.decembrim vilciens kursēs reizi nedēļā:
– no Kijevas vilciens atiet 28.septembrī, 4., 12.,18. un 26.oktobrī, 2., 8., 16., 22. un 30. novembrī un 6.decembrī
– no Rīgas vilciens atiet 29.septembrī, 5., 13., 19. un 27.oktobrī, 3., 9., 17., un 23.novembrī, 1. un 7.decembrī

Vairāk informācijas LDz mājas lapā: https://travel.ldz.lv/

Par šo blogu:
Superbiletes.lv ir aviobiļešu un ceļojumu blogs, kas domāts tiem, kas dodas strādāt vai atpūsties. Mēs meklējam visu aviokompāniju lēto aviobiļešu akcijas, un, kad parādās lētas aviobiļetes, tad šo informāciju izsūtam mūsu sekotājiem uz e-pastu, kā arī publicējam jaunumu sadaļā.