Lētas aviobiļetes uz Londonu no 47 eiro

Posted On :

Lētas aviobiļetes uz Londonu vasaras un rudens lidojumiem. Vienvirziena lidojumi uz Angliju sākot no 47 eiro, un turp-atpakaļ no 73 eiro. Londona ir vienmēr interesanta pilsēta, kas piedāvā gan plašas izklaides iespējas, gan bezgalīgu iepirkšanos!

Londonas lidojumi no Rīgas

Šodien no Rīgas aviobiļetes uz Londonu ir 47 eiro (33 lati) vienā virzienā, un 73 eiro (51 lati) turp-atpakaļ. Lētākie lidojumi uz Londonu no Rīgas būs vasarā un rudenī.

Londonas lidojumi no Viļņas

Lētas aviobiļetes uz Londonu no Viļņas 50 eiro (35 lati) vienā virzienā, un 79 eiro (55 lati) turp-atpakaļ. Lētākie lidojumi uz Angliju no Viļņas pašlaik nopērkami rudenī.

Londonas lidojumi no Kauņas

Lētas aviobiļetes uz Londonu no Kauņas 58 eiro (40 lati) vienā virzienā oktobrī, un 88 eiro (61 lati) turp-atpakaļ lidojumi novembrī. Lidojumi uz Lielbritāniju no Kauņas un Viļņas derēs, ja no Rīgas aviobiļetes jau izpārdotas.

Aviobiļetes Londona maijā
(Veikali Londonā)

Lētas aviobiļetes uz Lielbritāniju ērtāk ir meklēt vienu divus mēnešus pirms Jūsu plānotā lidojuma. Vienvirziena biļetes vienmēr būs vislētāk!

Ņemiet vērā, ka lidojumu cenas mainās katru dienu, tāpēc šodien atspoguļotās cenas rīt var jau būt citas.

Saistītā informācija:
Superbiletes.lv ir aviobiļešu jaunumu portāls, kas domāts ceļotājiem, kas dodas uz ārzemēm strādāt vai atpūtas tūrisma braucienos. Mēs meklējam visu aviokompāniju lēto aviobiļešu akcijas, un kad parādās lēto lidojumu jaunumi, tad šo informāciju izsūtam mūsu sekotājiem uz e-pastu, kā arī publicējam jaunumu sadaļā.