Lētas aviobiļetes uz Salonikiem 148 eiro

Posted On :

Lētas aviobiļetes uz Salonikiem jau pēc mēneša! Sākot ar 148 eiro (107 LVL) turp-atpakaļ lidojums uz Salonikiem no Viļņas. Saloniki ir Grieķijas otra lielākā pilsēta. Maijā vidējā temperatūra ir +18 līdz +24 grādi! Saloniku pilsētā dzīvo aptuveni 800 tūkstoši cilvēku, un laika zona Salonikos ir tāda pati kā te Rīgā.

Saloniku lidojumi no Viļņas

Lētas aviobiļetes uz Salonikiem no Viļņas 92 eiro (64 lati) vienā virzienā, un 148 eiro (104 lati) turp-atpakaļ. Lētākie lidojumi uz Salonikiem būs maijā.

Aviobiļetes uz Saloniki

Spiediet uz galapunkta saites, un atvērsies visa informācija par lidojumiem – iespēja mainīt pasažieru skaitu, vai lidojumu datumus. Lētas biļetes uz Salonikiem labāk meklēt vienu divus mēnešus pirms plānotā lidojuma.

Saistītā informācija:
Superbiletes.lv ir aviobiļešu jaunumu portāls, kas domāts ceļotājiem, kas dodas uz ārzemēm strādāt vai atpūtas tūrisma braucienos. Mēs meklējam visu aviokompāniju lēto aviobiļešu akcijas, un kad parādās lēto lidojumu jaunumi, tad šo informāciju izsūtam mūsu sekotājiem uz e-pastu, kā arī publicējam jaunumu sadaļā.