Lētas aviobiļetes uz Londonu no 53 eiro

Posted On :

Lētas aviobiļetes uz Londonu vasarā un rudenī. Vienvirziena lidojumi uz Angliju sākot no 53 eiro, un turp-atpakaļ no 83 eiro. Londona ir vienmēr interesanta pilsēta, kas piedāvā gan plašas izklaides iespējas, gan bezgalīgu iepirkšanos!

Londonas lidojumi no Rīgas

Šodien no Rīgas aviobiļetes uz Londonu ir 57 eiro vienā virzienā, un 83 eiro turp-atpakaļ. Lētākie lidojumi uz Londonu no Rīgas būs jūnijā un septembrī.

Londonas lidojumi no Viļņas

Lētas aviobiļetes uz Londonu no Viļņas 53 eiro vienā virzienā, un 89 eiro turp-atpakaļ. Lētākie lidojumi uz Angliju no Viļņas pašlaik nopērkami maijā un jūnijā.

Londonas lidojumi no Kauņas

Lētas aviobiļetes uz Londonu no Kauņas 62 eiro vienā virzienā, un 93 eiro turp-atpakaļ lidojumi jūnijā. Lidojumi uz Lielbritāniju no Kauņas un Viļņas derēs, ja no Rīgas biļetes jau iztirgotas.

Lētas aviobiļetes uz Angliju (Lielbritāniju) ērtāk būs meklēt vienu vai divus mēnešus pirms Jūsu plānotā lidojuma. Vienvirziena biļetes vienmēr būs lētākas!

Aviobiļetes Londona aprīlī
(“Chinatown” Londonā)

Saistītā informācija:
Superbiletes.lv ir aviobiļešu jaunumu portāls, kas domāts ceļotājiem, kas dodas uz ārzemēm strādāt vai atpūtas tūrisma braucienos. Mēs meklējam visu aviokompāniju lēto aviobiļešu akcijas, un kad parādās lēto lidojumu jaunumi, tad šo informāciju izsūtam mūsu sekotājiem uz e-pastu, kā arī publicējam jaunumu sadaļā.