Aviobiļetes no Ryanair 11 LVL

Posted On :

Lētas aviobiļetes vienpadsmit lati vienā virzienā, Ryanair 3. septembra akcijas aviobiļešu piedāvājums.

LĒTĀS AVIOBIĻETES DERĪGAS

Ryanair lidojumiem septembrī, oktobrī, novembrī. Lētās aviobiļetes var meklēt arī ārpus šiem datumiem, bieži par šādu cenu tās pieejamas arī mēnešus trīs četrus uz priekšu.

AVIOBIĻEŠU CENA

Lētas aviobiļetes par cenu sākot no 11 Ls vienā virzienā uz Brēmeni, Diseldorfu, Stokholmu. Pērkot biļetes Ryanair lapā, aviobiļešu cenai papildus var piemērot kredītkartes vai citu komisijas maksu.

Pērkot mūsu lapā cenā jau ir iekļauti nodokļi, reģistrācija lidojumam (online check-in), un viena vienība rokas bagāžas (svars Ryanair somai ne vairāk par 10kg, izmērs ne lielāks par 55x40x20cm).

LIDOJUMU MARŠRUTI

Ryanair lētie lidojumi no Rīgas vienā virzienā. Spiežot uz saites, atvērsies cena pirkšanai pa taisno mūsu lapā.

Aviobiļetes uz Briseli (Šarleruā lidosta)

Aviobiļetes uz Brēmeni

Aviobiļetes uz Diseldorfu (Vēzes lidosta)

Aviobiļetes uz Dublinu

Aviobiļetes uz East Midlands, Notingemu

Aviobiļetes uz Frankfurti (Hānas lidosta)

Aviobiļetes uz Glāzgovu (Prestvikas lidosta)

Aviobiļetes uz Karlsrūi, Bāden Bādeni

Aviobiļetes uz Liverpūli

Aviobiļetes uz Līdsu Bredfordu (Leeds, Bradford)

Aviobiļetes uz Londonu (Stanstedas lidosta)

Aviobiļetes uz Mančesteru

Aviobiļetes uz Milānu (Bergamo lidosta)

Aviobiļetes uz Oslo (Rigges lidosta)

Aviobiļetes uz Stokholmu (Skavstas lidosta)

Viesnīca ceļojumos:
pārbaudiet cenas
lētākajām viesnīcām
ar Booking

 

AVIOBIĻETES JĀNOPĒRK

Šie lētie Ryanair lidojumi nopērkami līdz ceturtdienas naktij, 5. septembrim (ieskaitot) Ryanair mājas lapā (rezervācija angļu valodā, norēķini ar kredītkarti), vai mūsu mājas lapā spiežot augšā uz galapunktiem.

Bonusi: pērkot aviobiļetes mūsu lapā, pircējs iegūst vairākas priekšrocības: norēķināties par aviobiļetēm iespējams gan ar kredītkarti, gan internetbanku vai bankas pārskaitījumu, kā arī skaidrā naudā mūsu ofisā Rīgā. Pēc Jūsu izvēles aviobiļeti varēsiet saņemt vai nu savā e-pastā; vai nosūtītu uz Jūsu mājas adresi; vai apmeklējot mūsu ofisu.

Lidostas nodeva:
Svarīgi! Ja lidojat ar Ryanair no Rīgas lidostas, tad Jums būs jāmaksā lidostas nodeva 5 LVL apmērā, ko Ryanair nav iekļāvis savās biļešu cenās. Lidostai nodevu var maksāt ar mobilā telefona palīdzību (nosūtot sms), vai lidostā uz vietas skaidrā naudā (info centrā), vai ar maksājumu karti (speciālā aparātā). Nodeva ir jāmaksā vienu reizi par vienu pasažieri izlidojot no Rīgas.

Baltijas lidostas:
Pārbaudiet lētākās cenas ne tikai Ryanair, bet arī Wizz Air, airBaltic, un citu aviokompāniju lidojumiem no visām Baltijas lidostām: no Rīgas; no Viļņas; no Kauņas; no Tallinas. Bieži gadās, ja aviobiļetes no Rīgas izpirktas, tās vēl atrodamas no kaimiņu lidostām, un par lētākām cenām!

Aviobiļetes

Saistītā informācija:

Ievadiet savu e-pastu, un pirmais saņemsiet jaunumus par lēto aviobiļešu akcijām!