Lētas aviobiļetes uz Norvēģiju no 29 LVL

Posted On :

Lētas aviobiļetes uz Norvēģijas pilsētām, lidojumi rudenī un ziemā. Lidojumi uz Norvēģiju nopērkami no Rīgas un Lietuvas lidostām. Atkarībā no izvēlētā laika un maršruta cenas var mainīties jo tuvāk lidojuma datums, jo dārgāk. Spiediet uz saites, un atvērsies visa informācija par lidojumu – biļešu cenas, pasažieru skaits, lidojuma datumi, aviokompānijas.

Ko darīt Norvēģijā?

Norvēģijā ir fantastiska daba! Vai tie ir fjordi, vai stāvas klintis, patiks jebkuram kaislīgam ceļotājam 🙂
Iepirkšanās Norvēģijā varētu nebūt no populārākajām nodarbēm, jo cenas tur ir lielas (kā nekā viena no augstākās labklājības valstīm Eiropā). Un tieši tāpēc daudz latviešu brauc uz Norvēģiju meklēt darbu. Varbūt lētākās aviobiļetes noderēs arī Tev, ja doties turp strādāt, vai apciemot savus tuviniekus 🙂

Aviobiļetes uz Norvēģiju

Aviobiļetes uz Oslo (lētāk būs 40 Ls turp-atpakaļ lidojums no Rīgas oktobrī)

Aviobiļetes uz Oslo no Viļņas (33 Ls turp-atpakaļ oktobrī)

Aviobiļetes uz Alesundu no Viļņas (29 Ls turp-atpakaļ oktobrī)

Aviobiļetes uz Bergenu no Viļņas (41 Ls turp-atpakaļ novembrī)

Aviobiļetes uz Stavangeru no Viļņas (50 Ls turp-atpakaļ novembrī)

Aviobiļetes uz Oslo no Kauņas (48 Ls turp-atpakaļ oktobrī)

Uz Norvēģiju lētākos lidojumus ieteicams pirkt mēnesi divus pirms Jūsu plānotā datuma. Reizēm var dabūt arī ļoti lētas biļetes tikai nedēļu pirms lidojuma!

aviobiļetes uz Norvēģiju

Saistītā informācija:
Superbiletes.lv ir aviobiļešu jaunumu portāls, kas domāts ceļotājiem, kas dodas uz ārzemēm strādāt vai atpūtas tūrisma braucienos. Mēs meklējam visu aviokompāniju lēto aviobiļešu akcijas, un kad parādās lēto lidojumu jaunumi, tad šo informāciju izsūtam mūsu sekotājiem uz e-pastu, kā arī publicējam jaunumu sadaļā.