Lētas aviobiļetes uz Vāciju maijā

Posted On :

Lētas aviobiļetes uz Vāciju, lidojumi pavasarī un vasarā. Lētās biļetes uz Vāciju no Rīgas un Lietuvas lidostām. Atkarībā no izvēlētā laika un maršruta cenas var mainīties jo tuvāk lidojuma datums, jo dārgāk.

Ko darīt Vācijā? Braukt iepirkties lielajos autletos, apskatīt lielākās pilsētas, apciemot vācu kalnus, un aizdoties ciemos pie vācu radiem! 🙂 Vācijas pilsētas var noderēt arī kā pārsēšanās pukts tālākiem lidojumiem – tur lidostās bieži uz vietas dabūnami lēti “last minute” ceļojumu piedāvājumi uz jebkuru vietu pasaulē.

aviobiļetes uz Vāciju

Aviobiļetes uz Vāciju

Spiediet uz saites, un atvērsies visa informācija par lidojumu – biļešu cenas, pasažieru skaits, lidojuma datumi, aviokompānijas.

Uz Vāciju lētākos lidojumus ieteicams pirkt mēnesi divus pirms Jūsu plānotā datuma. Bet reizēm iespējams dabūt arī ļoti lētas biļetes tikai nedēļu pirms lidojuma! Sadaļā lidojumi uz Vāciju varat pārbaudīt citu pilsētu aviobiļešu cenas.

Saistītā informācija:
Superbiletes.lv ir aviobiļešu jaunumu portāls, kas domāts ceļotājiem, kas dodas uz ārzemēm strādāt vai atpūtas tūrisma braucienos. Mēs meklējam visu aviokompāniju lēto aviobiļešu akcijas, un kad parādās lēto lidojumu jaunumi, tad šo informāciju izsūtam mūsu sekotājiem uz e-pastu, kā arī publicējam jaunumu sadaļā.