Aviobiļešu cenas mainās katru dienu! Ja atrodat kas patīk, pērciet lai nezaudētu savu lidojumu.


Rezervēt aviobiļetes internetā

Aviobiļetes uz jebkuru lidostu meklējiet un pērciet šeit. Superbiļetes.lv zemākās biļešu cenas garantē sadarbība ar Eurotravel.
Ja tikai meklējat idejas ceļojumam, apskatiet zemākās cenas lidojumiem no: Rīgas, Viļņas, Kauņas, vai Tallinas.
Piedāvājam rezervēt gan lēto aviokompāniju aviobiļetes (Ryanair, WizzAir), gan arī citu no Latvijas lidojošo aviokompāniju aviobiļetes (airBaltic, ČSA, Finnair, LOT, u.c.).

Instrukcija, kā pirkt aviobiļetes:

Ailē “Zemākās cenas +/- 3 dienas” varat mainīt aviobiļešu datumus, spiežot uz vēlamā datuma cenas. Lētāko aviobiļešu datums jau ir parādīts oranžā krāsā!

Zemāk aviobiļešu rezultāti tiek sakārtoti pēc cenām, pašā augšā piedāvājot lētākos variantus. Bet Jūs varat mainīt rezultātu tabulu, spiežot uz “Lidojuma ilgums” (aviobiļetes tiks izkārtotas no īsākā lidojuma laika uz garāko), vai spiežot uz “Labākais piedāvājums/ilgums” (aviobiļetes tiks izkārtotas pēc īsākā lidojuma un zemākās cenas kombinācijas).

Spiežot uz “Detalizētāka informacija”, iegūsiet papildus informāciju par lidsabiedrību, par lidojuma maršrutu, bagāžas ierobežojumus.

Spiežot uz pogas “Rezervēt”, atvērsies logs, kurā jāievada Jūsu pasažieru dati – vārds, kontakti, un spiediet pogu “Turpināt”.

Instrukcija iepriekšējai rezervācijas sistēmai:

Galapunktu izvēle: Laukos “No” un “Uz” rakstiet galapunktu angliskos nosaukumus, piemēram, Barcelona vai London. Rezervēšanas sistēma uzreiz atpazīs Jūsu tekstu, un piedāvās Jums iespēju izvēlēties konkrētu lidostu no visām esošajām tajā pilsētā. Mēs iesakām izvēlēties funkciju iekavās (All airports), jo tas meklēs lētākās aviobiļetes visām lidostām konkrētajā pilsētā.

Datumu izvēle: laukā “Izlidošana” ievadiet Jums vēlamo datumu. Ja meklējat aviobiļeti lidojumam turp un atpakaļ (“Round trip”), tad ieklikšķiniet “Turp un atpakaļ” un ievadiet atpakaļ lidojuma datumu laukā “Atgriešanās”.

Pasažieru informācija: attiecīgajos lauciņos ievadiet pasažieru skaitu, cik cilvēku vēlas lidot.

Komforta izvēle: Ja vēlaties pēc iespējas lētāku aviobiļeti, laukā “Klase” atstājiet “Ekonomiskā”. Attiecīgi varat izvēlēties arī dārgākas aviobiļetes Pirmajā klasē vai Biznesa klasē.

Aviosabiedrības izvēle: ja Jums interesē lētākā iespējamā aviobiļete, atstājiet “Jebkura”. Bet ja zinat konkrētu aviokompāniju, ar kuru vēlaties lidot, izvēlieties to no piedāvātā saraksta.

– Beigās spiediet pogu “Meklēt“.

Par rezervācijas sistēmu

Aviobiļešu rezervēšana internetā tiek nodrošināta sadarbībā ar tūrisma aģentūru Eurotravel, kas ir IATA biedrs, un Latvijā darbojas kopš 1997. gada. Tas nozīmē, ka gan Eurotravel mājas lapā gan pie mums, aviobiļetes maksā vienādi, un turpmāk varat droši izmantot Superbiletes.lv arī sava ceļojuma biļešu iegādei!