Aviobiļešu cenas mainās katru dienu! Ja atrodat kas patīk, pērciet lai nezaudētu savu lidojumu.


Par mums

Meklējat lētākās aviobiļetes?
Kad nonāk līdz lēto aviobiļešu informācijas medīšanai, Jums ir divas izvēles: reģistrēties un regulāri pārbaudīt desmitiem aviokompāniju lapas, buroties cauri kaudzēm spama; vai arī uzticēt šo darbu Superbiletes.lv, un saņemt aviobiļešu jaunumus jau koncentrētā veidā!

Superbiletes.lv mērķis
Informēt apmeklētājus par lētajām aviobiļetēm, jo īpaši jaunākajiem akciju piedāvājumiem! Lielākie vinnētāji būs mūsu reģistrētie lietotāji, kas uz savu e-pastu momentā saņems brīdinājumus par jaunām akcijām. Par cenām skaidrojumu lasam šeit.

Kas ir Superbiļetes.lv?
Tas ir ceļojumu blogs, ko pirms pieciem gadiem sāka rakstīt viens ceļojumu entuziasts. Ar laiku blogs palika populārāks, un cilvēki sāka prasīt “kapēc te nevar nopirkt biļetes, it tikai tukšas ziņas?” Tāpēc autors meklēja saviem apmeklētājiem izdevīgāko tūrfirmu, un beigās atļāva šeit izvietot rezervācijas sistēmu tūrfirmai Eurotravel. Šis joprojām ir tūrisma blogs kurā nu jau vairāki autori par baltu velti publicē izdevīgu ceļojumu ziņas (autobusu atlaides, kruīzu atlaides, viesnīcu akcijas), un pārsvarā aviobiļešu akcijas!

Kontakti, un palīdzība aviobiļešu pirkšanā:
Ja nepieciešams sazināties par aviobiļešu iegādi un tamlīdzīgos jautājumos,
izmantojiet sadaļu “Palīdzība” (tālrunis un darba laiki tūrfirmas birojam Rīgā).
Par aģentu, kas nodrošina aviobiļešu tirdzniecību, lasiet sadaļā “Informācija“.

Reklāmai, sadarbībai
Mūsu mājas lapas trafiks dienā vidēji ir 1000 unikālo apmeklētāju, ar katru mēnesi apmeklētāju skaits turpina augt. Mums jau ir 12 300 e-pasta newsletter abonentu, un vairāk kā 22 500 Twitter sekotāju. Ja vēlaties mūsu lapā savu baneri, reklāmas rakstu vai newsletter jaunumu, izmantojiet šo kontaktu formu, vai apmeklējiet sadaļu “Reklāma“.