Aviobiļešu cenas mainās katru dienu! Ja atrodat kas patīk, pērciet lai nezaudētu savu lidojumu.


Aviobiļetes uz Antāliju no Viļņas

Lētas aviobiļetes uz Antāliju no Viļņas, jaunākie aviobiļešu akciju piedāvājumi. Aviobiļetes lidojumiem uz Antāliju no Viļņas Lietuvas maksā 150 eiro vienā virzienā, ja biļetes pērkat vairākus mēnešus pirms lidojuma. Aviobiļetes kārtotas sākot ar tuvākajiem datumiem. Uz Viļņu no Rīgas iet autobuss par apmēram 5 Ls vienā virzienā, un pie Viļņas lidostas ir lēta autostāvvieta!

Kā pirkt lētas aviobiļetes uz Antāliju no Viļņas

Aviobiļeti iespējams apmaksāt ar kredītkarti, internetbanku, bankas pārvedumu, un skaidrā naudā ofisā Rīgā. Aviobiļetes pēc Jūsu izvēles iespējams saņemt e-pastā, pa pastu uz mājām, vai izdrukātu Rīgā. Šeit piedāvājam arī lēto aviokompāniju cenas – Ryanair, WizzAir, easyJet, airBaltic.

Kā meklēt lidojumus uz Antāliju no Viļņas

Augšā lauciņā “No” sāciet rakstīt “Viļņa” un izvēlieties piedāvāto “Viļņa, Lithuania”.
Lauciņā “Uz” sāciet rakstīt “Antālija” un izvēlieties no piedāvātajiem “Antālija, Turkey”.
Lauciņos “Izlidošanas datums” un “Atgriešanās datums” kalendārā ielieciet vēlamos datumus.
Spiediet pogu “Meklēt”, un gaidiet cenu rezultātus turp-atpakaļ lidojumam.
Cenu rezultātos izvēlieties atbilstošāko aviobiļetes cenu un spiediet “Rezervēt”, un sekojiet norādījumiem.

Instrukcija, kā rezervēt lētas aviobiļetes uz Antāliju no Viļņas internetā:

Kad parādās rezultāti, ailē “Zemākās cenas +/- 3 dienas” varat mainīt aviobiļešu datumus, spiežot uz vēlamā datuma cenas. Lētāko aviobiļešu datums jau ir parādīts oranžā krāsā!
Zemāk aviobiļešu rezultāti tiek sakārtoti pēc cenām, pašā augšā piedāvājot lētākos variantus. Bet Jūs varat mainīt rezultātu tabulu, spiežot uz “Lidojuma ilgums” (aviobiļetes tiks izkārtotas no īsākā lidojuma laika uz garāko), vai spiežot uz “Labākais piedāvājums/ilgums” (aviobiļetes tiks izkārtotas pēc īsākā lidojuma un zemākās cenas kombinācijas).
Spiežot uz “Detaļas”, iegūsiet papildus informāciju par lidsabiedrību, par lidojuma maršrutu, bagāžas ierobežojumus.
Spiežot uz pogas “Rezervēt”, atvērsies logs, kurā jāievada Jūsu pasažieru dati – vārds, kontakti, un spiediet pogu “Turpināt”.

Lai pārbaudītu aviokompāniju akcijas un sameklētu visas lētās aviobiļetes uz Antāliju no Viļņas, regulāri apmeklējiet jaunumus sākumlapā Aviobiļetes. Vai arī pārbaudiet biļetes tepat meklēšanas formā augšpusē.

Lētas viesnīcas Antālijā meklējiet šeit (vairāki desmiti viesnīcu, sarakstu var kārtot pēc cenām, atsauksmēm, zvaigznēm, un papildus aprīkojuma – WiFi, parkings, SPA, mājdzīvniekiem, u.c.).

Aviobiļetes Antālija